Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shoku e vrau me armë zjarri, miqtë reagojnë për vdekjen e Mehmet Qemës: E ke pas një zemër të mirë (FOTO)

Shoku e vrau me armë zjarri, miqtë reagojnë për vdekjen e

Opinioni publik u trondit mbrëmjen e djeshme nga një ngjarje e rëndë që ndodhi në kryeqytet. Mbrëmë mbeti i vrarë 27-vjeçari, Mehmet Qema. Ky i fundit u qëllua për vdekje me armë zjarri nga miku i tij 28-vjeçar, Marius Dema.

Ata ishin të ulur në një lokal në lagjen “5 Maji”, kur ndodhi ngjarja e rëndë. Miqtë e Mehmetit kanë mbetur të tronditur dhe nuk mund ta besojnë se ai nuk është më. Përmes postimeve në rrjetet sociale, ata kanë shprehur ngushëllimet për vdekjen e Qemës, e mes tyre janë edhe personazhe të njohur të ekranit.

Shoku e vrau me armë zjarri, miqtë reagojnë për vdekjen e

Vëllezërit reperë, Mozzik dhe Getinjo u kanë shprehur ngushëllime familjarëve të të ndjerit dhe ende nuk mund të besojnë se miku i tyre ka humbur jetën.

“Ngushëllime familjes Qema nga Hasi. Thjesht spo muj me besu cka paska ndodh. U prefsh në paqe Tallman”, shkruan Getinjo.

Shoku e vrau me armë zjarri, miqtë reagojnë për vdekjen e

Edhe këngëtari Don Xhoni shkruan për vdekjen e Mehmeti: “S’ka shumë kohë qet njoftova. Po vlla e ke pas ni zemer t mir, djal i vendost e trim Allahu n’kit muj Ramazani t’shpërbleft me xhenet ngushllime familjes e shokve. ‘My bro Doni’ sa her m’ke pa qishtu m’ke than ‘Zoti të bekoftë vëlla’”.

Shoku e vrau me armë zjarri, miqtë reagojnë për vdekjen e

Shoku e vrau me armë zjarri, miqtë reagojnë për vdekjen e

Shoku e vrau me armë zjarri, miqtë reagojnë për vdekjen e

Shoku e vrau me armë zjarri, miqtë reagojnë për vdekjen e

Shoku e vrau me armë zjarri, miqtë reagojnë për vdekjen e

Shoku e vrau me armë zjarri, miqtë reagojnë për vdekjen e

Shoku e vrau me armë zjarri, miqtë reagojnë për vdekjen e

Shoku e vrau me armë zjarri, miqtë reagojnë për vdekjen e

Shoku e vrau me armë zjarri, miqtë reagojnë për vdekjen e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore