Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shokon aktorja e famshme: Kam pasur marrëdhënie treshe me një çift të martuar, por mbaroi sepse...

Shokon aktorja e famshme: Kam pasur marrëdhënie treshe me një

Aktorja e njohur angleze, Emily Atack, ka shokuar fansat e saj, ndërsa tha se dikur kishte marrë pjesë një marrëdhënie treshe.

Aktorja dhe komediania, 30-vjeç, tha se gjithçka filloi pasi ajo u njoh me një mashkull në një pub.

Shokon aktorja e famshme: Kam pasur marrëdhënie treshe me një

Ai më vonë i tha asaj se ishte i martuar dhe gruaja e tij dëshironte ta takonte gjithashtu, para se të përfshiheshin në një marrëdhënie treshe.

"Pas një flirti dhe shkëmbimi mesazhesh, ai më thotë se ai është i martuar, por ishte në rregull sepse ai dhe gruaja e tij kanë një marrëdhënie të hapur dhe ajo dëshironte të takohej me mua. Tani për disa njerëz do të ishte një flamur i kuq, por unë jam si një dem, flamujt e kuq më tërbojnë. Ishte gjithë kënaqësi, por zgjati për pak kohë, derisa të dy filluan të dashuroheshin me mua", tha ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore