Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shokon 12-vjeçarja, qesh teksa i jep me shpejtësi marramendëse kamionit në autostradë (VIDEO)

Shokon 12-vjeçarja, qesh teksa i jep me shpejtësi marramendëse

Ky është momenti shokues ku një 12-vjeçare po i jep një kamioni në një autostradë të mbushur me makina.

E mitura është filmuar me kamionin e madh në qytetin Dungannon në Irlandën e Veriut. Pamjet që tregojnë momentin e frikshëm janë shpërndarë dje në rrjetet sociale dhe janë bërë virale menjëherë.

Për një moment në kamera del vajza e vogël që mban në duar timonin por nuk duket aspak në siklet nga ajo që bën.

12-vjeçarja shfaqet shumë e qetë teksa ecën me shpejtësi të madhe në autostradë. Një veprim i tillë nuk u prit aspak mirë nga komentuesit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore