Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shkuan në Stamboll për të festuar por u ndanë, Tea zbulon pse nuk është më me Beartin

Shkuan në Stamboll për të festuar por u ndanë, Tea zbulon

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, e ka konsideruar “toksike” lidhjen e saj të dashurisë me djalin nga Kosova, Beart Rexhepin. Teksa ka dhënë një intervistë ekskluzive për “Për’puthen”, ajo është shprehur se të dy kanë pasur ndjenja të forta për njëri-tjetrin dhe që nga fillimi i lidhjes kanë qenë 24 orë së bashku.

Ajo ka tregtuar gjithashtu se Bearti ishte shumë xheloz dhe kishte pasiguri ndaj saj. Tea ka shtuar se ata kalonin më shumë kohë bashkë se ç’duhej, e një gjë e tillë“e mbyti marrëdhënien e tyre”.

Ish-konkurrentja ka shtruar se udhëtimi në Stamboll ishte “pika mbi i dhe vula që shënoi fundin e lidhjes së tyre”. Trifoni ka zbuluar se shkuan në Turqi për të festuar ditëlindjen e saj por shkoi shumë ndryshe nga se e priste.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore