Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Shkon shumë me Arjan Konomin”, Lindita e “Për’puthen+40” sqaron një herë e mirë ndjekësit

“Shkon shumë me Arjan Konomin”, Lindita e

Lindita Bimi është një ndër konkurrentet e "Për'puthen +40”, emision që startoi pak kohë më parë në ekranin e “Top Channel”. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit.

Sipas tyre, Lindita shkon si çift me opinionistin Arjan Konomi dhe këtë ia kanë shkruar shpesh në mesazhe. Mirëpo, konkurrentja ka sqaruar se Konomi është për opinionist në emision dhe jo për të gjetur dashurinë.

“Shumë mesazhe që më vijnë thonë të njëjtën gjë por njerëz duhet ta kuptoni që Arjan Konomi është për opinionist në atë emision dhe jo si konkurrent”, ka shkruar Lindita.

“Shkon shumë me Arjan Konomin”, Lindita e

“Shkon shumë me Arjan Konomin”, Lindita e

“Shkon shumë me Arjan Konomin”, Lindita e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore