Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shkoi të bënte vithet me silikon, vdes pornostarja 26-vjeçare

Shkoi të bënte vithet me silikon, vdes pornostarja 26-vjeçare

Një yll pornografie ka vdekur tragjikisht pasi iu nënshtrua një operacioni të paligjshëm për të shtuar silikon te vithet e saj. Ky operacion u krye në mënyrë të paligjshme nga një grua dhe vajza e saj në shtëpinë e tyre në Kaliforni.

Libby Adame dhe vajza e saj Alicia Gomez, janë akuzuar për vrasjen e 26-vjeçares Karissa Rajpaul pasi injektuan përzierje silikoni të lëngëzuar në vithet e saj. Pacientja madje filmoi edhe procedurat e kryera për këtë operacion të vështirë që u krye në një shtëpi të zakonshme në Kaliforni.

Videoja e procedurës u postua në internet dhe tani do të jetë pjesë e provave për prokurorët. Thuhet se vajza e re ndërroi jetë pasi kishte realizuar seancën e tretë për ngritjen e vitheve me silikon. Rajpaul ishte shpërngulur nga Afrika e Jugut për të ndjekur një karrierë në industrinë e filmit për të rritur.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore