Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Shiko se burri yt është inatosur”/ Chiara Ferragni ka dy fjalë për kritikët: Mendje fanatike (FOTO)

“Shiko se burri yt është inatosur”/ Chiara Ferragni ka dy

Blogerja e famshme, Chiara Ferragni, ndan me miliona ndjekësit e saj fotografi nga më të ndryshmet në profilet e saj në rrjetet sociale. Aty nuk mungojnë as fotot seksi dhe provokuese, ku shfaqet me të brendshme, bikini, ‘topless’ apo edhe nudo.

E si pasojë, nëna e dy fëmijëve përballet herë pas here me kritika të shumta nga ndjekësit e saj. Për këtë arsye, ndikuesja dhe sipërmarrësja italiane ka vendosur t’u përgjigjet këtyre komentuesve duke i cilësuar ato si “mendje fanatike”.

Bashkëshortja e reperit të njohur, Fedez, vuri në dukje se nuk ka asgjë të keqe të tregosh trupin tënd.

“Por këto komentet: “Chiara çfarë po ndodh me ty? Shiko se burri yt është inatosur”. Pse të inatoset sepse postoj një video me të brendshme siç kam bërë gjithmonë në jetën time. Nuk ka asgjë më të bukur se sa të jesh rehat me trupin tënd.

Dhe nëse dua t’i tregoj atij se çfarë nuk shkon me këtë? Unë nuk i bëj asnjë të keqe askujt, përveç mendjeve tuaja fanatike”, tha blogerja për miliona ndjekës në rrjetet sociale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chiara Ferragni ? (@chiaraferragni)

“Shiko se burri yt është inatosur”/ Chiara Ferragni ka dy

“Shiko se burri yt është inatosur”/ Chiara Ferragni ka dy

“Shiko se burri yt është inatosur”/ Chiara Ferragni ka dy

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore