Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Shihemi të shtunën. Befasia që e keni kërkuar..."/ Çfarë po paralajmëron Butrint Imeri

"Shihemi të shtunën. Befasia që e keni

Këngëtari Butrint Imeri ka reaguar përmes një postimi në Instagram, ku premton se së shpejti do befasojë të gjithë dhe kjo do ndodhë të shtunën.

Ky reagim ka ardhur pas postimeve të para ditëve më parë, ku këngëtari “luajti” me faktin se mund të ishte pjesë e Big Brother.

“Gojët e liga: Butrinti në Tiranë”, ndërkohë Butrinti,”-ka shkruar ai krahas një fotoje të tij duke u argëtuar në Francë.

"Shihemi të shtunën. Befasia që e keni

Butrinti ka vazhduar programin duke u shprehur se këtë të shtunë do të vijë befasia që sipas tij kanë kërkuar shumë. “Ju premtoj. Shihemi të shtunën. Befasia që e keni kërkuar për një kohë të gjatë.” 

"Shihemi të shtunën. Befasia që e keni

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore