Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shfaqet sensuale në jaht, e dashura e Ronaldos 'inaguron' verën me këtë foto

Shfaqet sensuale në jaht, e dashura e Ronaldos 'inaguron'

Georgina Rodriguez ka inaguruar sezonin veror 2020 me disa pamje ku shfaqet sensual në bikini.

Videon dhe fotot ajo i ka shpërndarë në rrjetin e saj social Instagram, ku grumbullon rreth 19 milionë ndjekës.

Këtë të shtunë, disa orë para se partneri i saj Cristiano Ronaldo të luajë në derbin e Torinos,  modelja shfaqet me bikini të zeza.

“Këto janë sytë e mi kur shoh dashurinë e jetës sime,” shkruan ajo.Shfaqet sensuale në jaht, e dashura e Ronaldos 'inaguron'

Shfaqet sensuale në jaht, e dashura e Ronaldos 'inaguron'

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore