Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shfaqet me pizhame 2.300 dollarë në jahtin luksoz, ndjekësit shpërthejnë ndaj Ronaldos: Gjyshja e... (FOTO)

Shfaqet me pizhame 2.300 dollarë në jahtin luksoz, ndjekësit

Futbollisti i famshëm, Cristiano Ronaldo, njihet për veshjet e tij të shtrenjta nga markat më në zë në botë. Një ditë më parë, ai postoi në “Instagram” një fotografi ku pozoi me pizhame në jahtin e tij luksoz.

Shfaqet me pizhame 2.300 dollarë në jahtin luksoz, ndjekësit

E teksa foto mori miliona pëlqime, menjëherë vërshuan komentet në lidhje me çmimin e kripur të pizhameve. Këto të fundit janë të “Louis Vuitton” dhe kushtojnë rreth 2.300 dollarë.

Shfaqet me pizhame 2.300 dollarë në jahtin luksoz, ndjekësit

Ndjekësit e tij shkruajnë se 35-vjeçari nuk duket shumë i entuziazmuar nga blerja e tij e shtrenjtë. “Ronado duket si një burrë, gjyshja e të cilit ka këmbëngulur që të bëjë një foto me pizhamet e reja që sapo ka blerë për ditëlindjen e tij,”- shkroi një prej komentuesve. “Ju betohem mami im i vesh këto kur fle gjumë”, shkruan një tjetër.

Shfaqet me pizhame 2.300 dollarë në jahtin luksoz, ndjekësit

Shfaqet me pizhame 2.300 dollarë në jahtin luksoz, ndjekësit

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore