Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

La pas shumë artistë me emër, këngëtarja e famshme shqiptare e nis vitin 2021 me lajme të bukura (FOTO)

La pas shumë artistë me emër, këngëtarja e famshme

Dua Lipa është një nga shqiptaret më të suksesshme në botë dhe 2020 ka shënjuar karrierën e saj.

Edhe pse e konsideroi si një nga momentet më të vështira publikimin e albumit ‘Future Nostalgia’, me siguri këngëtarja me famë botërore nuk është më e këtij mendimi.

La pas shumë artistë me emër, këngëtarja e famshme

Artistja shqiptare më e suksesshme në tregun ndërkombëtar ishte në mëdyshje nëse duhet të lançonte albumin e saj gjatë karantinës, megjithatë e publikoi dhe ishte një nga vendimet më të mira që ka marrë.

Së fundmi, me anë të postimit në “Instastory”, Dua Lipa bëri të ditur se platforma Spotify, e renditi albumin “Future Nostalgia”, të dytin si më të mirin në botë.

La pas shumë artistë me emër, këngëtarja e famshme

Vendin e parë e mban albumi i Bad Bunny, kurse Dua ka lënë pas Ariana Granden, Pop Smoke, Taylor Swift, e shumë emra të tjerë të famshëm.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore