Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shfaqet elegante dhe me stil, por bashkëshortja 67-vjeçare e presidentit francez nuk pranon... (FOTO)

Shfaqet elegante dhe me stil, por bashkëshortja 67-vjeçare e

Zonja e parë e Francës, Brigitte Macron vendosi të mos veshë një maskë për fytyrën në eventin e djeshëm në Ditën e Bastille.

67-vjeçarja po shoqëronte bashkëshortin e saj, Emmanuel Macron, 42 vjeç, i cili po drejtohej për te Forcat Ushtarake franceze në “Hotel de Brienne”.

Teksa gruaja e tij zgjodhi të mos respektonte masat e vëna për Covid-19, Macron mbante një maskë të bardhë në fytyrë dhe mbajti distancën nga personeli dhe të pranishmit në event.

Teksa çifti presidencial u nis për në hotel, Brigitte habiti të gjithë me një fustan blu dhe taka elegante. Zonja e Parë nuk mbante maskë, por kishte vendosur një palë syze. Ajo qëndroi shumë elegante teksa bashkëshorti i saj mbajti fjalimin e tij për përfaqësuesit e Forcave të Armatosura, të cilët mbanin maska.

Ndërkohë Dita e Bastille shënon një datë të rëndësishme të revolucionit francez të vitit 1789.

Shfaqet elegante dhe me stil, por bashkëshortja 67-vjeçare e

Shfaqet elegante dhe me stil, por bashkëshortja 67-vjeçare e

Shfaqet elegante dhe me stil, por bashkëshortja 67-vjeçare e

Shfaqet elegante dhe me stil, por bashkëshortja 67-vjeçare e

Shfaqet elegante dhe me stil, por bashkëshortja 67-vjeçare e

Shfaqet elegante dhe me stil, por bashkëshortja 67-vjeçare e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore