Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shfaqet duke kërcyer nën ritmet e këngës së saj, Rita Ora ka diçka për Bebe Rexhën: Të...

Shfaqet duke kërcyer nën ritmet e këngës së saj, Rita

Dy këngëtaret e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha, kanë treguar gjithmonë se kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë. Duket se ato e mbështesin njëra-tjetrën me projektet e tyre muzikore.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa Bebe gjatë një video live me ndjekësit është shfaqur duke kërcyer nën ritmet e këngës më të re të Orës, “Big”. “E dua këtë këngë”, ka shkruar Rexha.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rita Ora Source ????? (@ritabotsora)

Ndërkohë ky moment nuk është lënë pa u vënë re nga Rita, e cila ka dy fjalë për kolegen dhe miken e saj. “Të dua Bebe Rexha gjithmonë dhe përgjithmonë”, shkruan Ora duke e shoqëruar postimin edhe me dy zemra.

Nga ana tjetër kujtojmë se “Big” është pjesë e mini albumit “Bang”, që Rita publikoi ditë më parë.

Shfaqet duke kërcyer nën ritmet e këngës së saj, Rita

Shfaqet duke kërcyer nën ritmet e këngës së saj, Rita

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore