Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sherri mes Luizit dhe Xhonatanit, Alket Islami i përgjigjet Arbër Hajdarit: Djali im bëri mirë

Sherri mes Luizit dhe Xhonatanit, Alket Islami i përgjigjet Arbër

Ditën e sotme në emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel, ishte i ftuar Alket Islami. Ky i fundit është babai i Xhonatanit, i cili vetëm pak ditë më parë u bë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Alketi komentoi rrugëtimin e të birit në “Big Brother VIP2”. Ai foli rreth situatës së krijuar në shtëpi mes Xhonatanit dhe Luizit, duke e vlerësuar si sjellje të duhur atë që bëri i biri.

Sa i përket nominimit të Xhonatanit këtë javë, Alketi e quajti sfidë, te cilat gjithnjë janë të mirëpritura në familjen e tyre.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore