Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sherr në eventin e madh muzikor në Athinë, plagoset moderatorja dhe këngëtarja (VIDEO)

Sherr në eventin e madh muzikor në Athinë, plagoset moderatorja

Ceremonia vjetore e ndarjes së çmimeve “Mad Video Music Awards 22” në Athinë u shoqërua me përleshje mes pjesmarrësve. Protagonistët e episodit të rëndë, videot e të cilit po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale ishin dy persona që u përleshën me rojet e sigurisë duke shkaktuar kaos absolut në arenë. Eventi u ndërpre për rreth 15 minuta derisa janë qetësuar gjakrat. 

Protothema raporton se e plagosur ka mbetur moderatorja e njohur greke Roula Koromila dhe është lënduar lehtë këngëtarja Elena Paparizo. Një foto e publikuar e tregon moderatoren Koromila në shkallë duke marrë ndihmën e parë.

Sa i përket Elena Paparizou, ajo ndodhej shumë pranë vendit ku ka ndodhur përleshja dhe është shtyrë furishëm duke vrapuar për t’u larguar nga vendi. Sherri nisi në podiumin zyrtar, teksa dy persona kanë nisur të shtyhen me njëri-tjetrin, ndërsa turma është afruar për t’i ndarë.

Ky episod ndodhi teksa Ioanna Paliospyrou ishte në skenë dhe do t’i jepte artistes Elena Paparizou çmimin e baladës më të mirë të vitit, e cila në atë kohë ndodhej në vendet VIP.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore