Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sheiku arab e ka punën 'keq'/ Shikoni si e sheh gruaja pasi përshëndeti me dorë modelen braziliane (VIDEO)

Sheiku arab e ka punën 'keq'/ Shikoni si e sheh gruaja pasi

Modelet seksi në këtë botëror kanë qenë një problem. Kjo për shkak të kulturës në Katar, ku teprimet nuk lejohen.

Ditë më parë u bë viral një arab që fotografonte Miss Kroacinë. Një tjetër episod u regjistrua në ndeshjen Brazil-Zvicër ku në tribunë ishte biznesmenja dhe influencuesja braziliane Desireé Soares. Ajo është e martuar me komentatorin sportiv brazilian Galvão Bueno.

Brenda stadiumit ajo ka filmuar një prej figurave më të shquara në vendin pritës të Botërorit. Hamad bin Khalifa Al Thani emir i Katarit nga viti 1995 deri në vitin 2013 ishte në stadium. Ai ka tre gra dhe 24 fëmijë por ai padyshim ka një sy edhe për gratë e tjera.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Desire?e Soares Galva?o Bueno (@desireesoares)

Ndërsa braziliania po filmonte stadiumin, ai ka ngritur dorën dhe e ka përshëndetur atë. Në njërën dorë mbante një shkop dhe me tjetrën përshëndeti Soares.

Por ky moment është bërë viral për shkak të reagimit të gruas së dytë të ish-emirit, Moza bint Nasser Al-Missned.

Në pamjet e mëposhtme mund të shihni se si Moza, e cilësuar si një grua me stil dhe një nga zonjat e veshura më së miri në Lindjen e Mesme sheh me bisht të syrit bashkëshortin e saj.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore