Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Debutimi i Shaq O’Neal në Wrestling nuk shkon si duhet, ai largohet me ndihmën e mjekëve (VIDEO)

Debutimi i Shaq O’Neal në Wrestling nuk shkon si duhet, ai largohet

Ish ylli NBA-it, Shaquille O’Neal ka debutuar në ringun profesionist të AEW (All Elite Wrestling).

Gjiganti 2.16 metra, Shaq u shfaq në një formë të shkëlqyer në ring, ku bashkë me miken e tij Jade Cargill debutoi përballë çiftit Cody Rhodes dhe Red Velvet.

Ishte pikërisht ish-qendra e Los Angeles Lakers, që dominoi shumicën e dueleve në ring, por në fund u largua me ndihmën e mjekëve.

Kjo pasi për shkak të mungesës së eksperiencës dhe përqendrimit, O’Neal përfundoi jashtë ringut, me një veprim të shpejtë akrobatik të kundërshtarit të tij dhe u përplas me dy tavolina që ishin afër ringut.

U desh menjëherë ndërhyrja e mjekëve që ta çonin në ambulancë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore