Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shakira kërkon dado të re pas ndarjes nga Pique/ Ja kushtet e punës dhe paga

Shakira kërkon dado të re pas ndarjes nga Pique/ Ja kushtet e

Pas divorcit nga ish-bashkëshorti Gerrard Piqué, Shakira është duke planifikuar kthimin e saj në Miami.

Ende nuk dihet dita e saktë e transferimit që këngëtarja do lërë Barcelonën bashkë më djemtë e saj për në SHBA, por sipas zërave mund të ndodhë në fund të këtij viti ose në fillim të 2023-shit.

Megjithatë, sipas mediave të huaja, “halli” më i madh i kgëtares është kërkimi i një dadoje për djemtë, me kushtet dhe pagën që janë bërë të ditura tashmë.

Siç zbulohet nga mediat, dado-ja që do punojë në shtëpinë e Shakirës, duhet të kujdeset mirë për fëmijët dhe mos zbulojë asnjë detaj nga jeta private e familjes. për punën e saj ajo do marrë një pagë mesatare, e cila shkon deri në 3000 euro.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore