Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Seoul Fashion Week, Elton Ilirjani dominon mediat koreane

Seoul Fashion Week, Elton Ilirjani dominon mediat koreane

“Greedilous” në bashkëpunimin me MAC, Instagram Korea, Ocon dhe Umbro sollën Elton Ilirjanin në pasarelën e radhës, këtë herë në një tjetër version ekstravagant.

Flokë biondë me kaçurrela dhe make up futuristik kombinuar me një kostum bardhë e blu ishte look-u i radhës për biznesmenin e njohur tashmë një nga modelet më në zë në botë.

Seoul Fashion Week, Elton Ilirjani dominon mediat koreane

Padyshim nuk munguan takat e larta dhe ecja karakteristike, e cila u komentua mjaft nga media koreane.

Portale te njohura në vend si NewsNate apo BNT News e cilësuan Ilirjanin si risi.

Seoul Fashion Week, Elton Ilirjani dominon mediat koreane

Shfaqja u prit në sallë nga një sërë të ftuarish të rëndësishëm dhe emra të njohur të elitës vendase si këngëtari i njohur Joo Young Hoon. Ky i fundit u paraqit me disa pjesëtarë të familjes së tij përfshirë aktoren Lee Yoon Mi për të mbyllur shfaqjen.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore