Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Semi pëson ulje drastike në peshë, por cila është arsyeja?

 

Pas daljes së saj nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, ajo e “Big Brother VIP”, Semi Jaupaj u kthye më fuqishëm se kurrë në muzikë. Ajo publikoi “Mos u kthe” dhe ‘Ani‘, dy këngë që u pritën mjaft mirë nga publiku që nga çastet e para të publikimit dhe që numërojnë miliona klikime.

Së fundmi këngëtarja ka postuar në 'Instastory' një video të krijuar nga ndjekësit e saj, me momente kur ka qenë brenda shtëpisë së "Big Brother Vip", ku dhe janë shprehur se u mungon shumë Semi dhe energjia e saj. Ndërsa bukuroshja i ka pyetur nëse u mungojnë gjithashtu edhe 8 kilogramët e mëparshëm të saj, pasi duket se që pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, këngëtarja paska rënë goxha në peshë.

Edhe ato +8 kilogram më shumë?

Semi pëson ulje drastike në peshë, por cila është

Së fundmi Semi ka postuar në ‘Instagram’ disa foto të saj me disa trëndafila në duar dhe bukuroshja është treguar e kujdesshme për aludimet që mund të krijohen se kush mund t’ja ketë dhuruar lulet duke shkruar në foto se ia kishte blerë vetë vetes. Semi ka zbuluar gjithashtu se lulet e saj të preferuara nuk janë trëndafilat por lulediellit.

Së fundmi Semi ka publikuar bashkëpunimin e ri me Ron Zaitin, i cili titullohet “All ur loving” dhe deri më tani ka kaluar 4 milion klikime në pak ditë. Pak ditë më parë Ron ka festuar ditëlindjen dhe ka marrë urime nga shumë artistë. Teksa të gjithë prisnin një urim nga ana e Semit në rrjete sociale, i ky urim nuk erdhi. Kohëve të fundit po përflitej se ka lindur një romancë mes tyre. Gjithçka qëndron në kuadrin e thashethemeve, megjithatë në rrjet qarkulloi një foto ku tregon deri diku afrimitetin mes dyshes, teksa shfaqen së bashku krah për krah edhe pse mund të jenë thjesht miq.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore