Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Video/ Po kalonte me bashkëshorten në tapetin e kuq, ja si reagon Justin Bieber kur fansat thërrasin emrin e ish-të dashurës

Video/ Po kalonte me bashkëshorten në tapetin e kuq, ja si reagon

Një situatë e krijuar në eventin e rëndësishëm të “Met Gala” mund të ishte e sikletshme për këdo, por jo për Justin Bieber! Teksa këngëtari i famshëm po kalonte në tapetin e kuq së bashku me bashkëshorten e tij, Hailey, fansat nisën duke bërtitur emrin e Selena Gomez.

Video/ Po kalonte me bashkëshorten në tapetin e kuq, ja si reagon

Justin nuk e dha veten në asnjë moment dhe nuk e ktheu kokën aspak nga ata. Të njëjtën gjë bëri edhe modelja e famshme. Çifti bisedonte me njerëzit që kishte pranë si dhe bënë foto.

Pastaj të kapur prej beli, ata u drejtuan për në ambientet e brendshme. Justin dhe Hailey nuk reaguan as kur fansat nisën që të thërrisnin emrat e tyre, apo të thoshin: “Justin, I love you”.

Video/ Po kalonte me bashkëshorten në tapetin e kuq, ja si reagon

Nga ana tjetër kujtjmë se Selena dhe Justin kanë pasur një lidhje të gjatë, të nisur në adoleshencën e hershme, me ulje-ngritje, ndarje dhe ribashkime deri në vitin 2018 kur u ndanë për herë të fundit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore