Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

S'do ta besoni/ Këtë ishull në Florida mund ta merrni me qira për vetëm 50$ (FOTO)

S'do ta besoni/ Këtë ishull në Florida mund ta merrni me

Nëse keni dëshirë që të udhëtoni në një vend të bukur dhe pa shpenzime, ne do po ju prezantojmë me një destinacion tëpër interesant.

Në brigjet e Floridas afër qytetit të Maratonës, ndodhet një ishull privat shumë mahnitës. E bukura e këtij vendi është se aty mund të kalosh disa momente shumë relaksuese për vetëm 50$.

Kjo ofertë jepet nga "Friendsgiving Island" një faqe interneti, që ofron udhëtime në destinacione mbreslënese. Mësohet se kjo ide është frymëzuar nga mënyra se si njerëzit kanë përshtatur planet e tyre të udhëtimit gjatë gjithë pandemisë. Ishulllin mund ta merrni me qira me 5 miq dhe do t'ju duhet të paguani vetëm 50 dollarë nata.

S'do ta besoni/ Këtë ishull në Florida mund ta merrni me

S'do ta besoni/ Këtë ishull në Florida mund ta merrni me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore