Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"S'dal me ty se e ke b**** e madhe"/ Edi nuk përmbahet ndaj Adës: Je e bërë kokë e këmbë, ke silikone

"S'dal me ty se e ke b**** e madhe"/ Edi nuk përmbahet ndaj

Takimi i Edit me Alvisën në këtë puntatë të Përputhen u shoqërua me debate të shumta. 

Kjo pas fjalëve që Edi kishte thënë për Adën gjatë takimit me vajzën tjetër. 

"Nuk më pëlqejnë vajzat e bëra", tha Edi që më pas kërkoi shpjegim nga Ada.

Kur u pyet nga Arjani dhe Bora, Edi tha në nerva e sipër se "s'dal me të se e ka b**** e madhe", se kjo duket që nga avioni lart që është krejt e bome, kokë e këmbë, është silikon komplet".

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore