Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sara dhe Atdheu kapen mat bashkë? Ja pamjet që pushtuan rrjetin (FOTO)

Sara dhe Atdheu kapen mat bashkë? Ja pamjet që pushtuan rrjetin (FOTO)

Sara Malaj dhe Atdhe Xharavina kanë qenë kohët e fundit në qendër të thashethemeve për një romancë mes tyre. Asnjëri nga konkurrentët e emisionit ‘Përputhen’ nuk e kanë pohuar faktin se mes tyre ka një afrimitet.  Fansat kanë kapur foto dhe video të dy konkurrentëve teksa shijojnë pushimet në prezencën e njëri – tjetrit.

Video dhe foto po qarrkullojnë në faqen e instagramit vipat e bllokut. Gjithsesi nuk mund të konfirmohet nëse janë vërtetë ata, pasi dyshja është me shpinë.

Sara dhe Atdheu kapen mat bashkë? Ja pamjet që pushtuan rrjetin (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore