Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sa vjeçe mbush Gjysta Vulaj sot? Duket se koha ka ndaluar për këngëtaren (FOTO)

Sa vjeçe mbush Gjysta Vulaj sot? Duket se koha ka ndaluar për

Ajo është një nga këngëtaret ‘bomb’ të skenës shqiptare. Bëhet fjalë për Gjyste Vulajn, e cila konsiderohet gjithashtu edhe si një nga këngëtaret e para që  doli në skenë pa komplekse.

Përveç muzikës që bën, Gjyste është komentuar gjithashtu edhe për veshjen ekstravagante dhe seksi. Ditën e sotme ajo feston ditëlindjen, e duket se nuk njeh moshë.

Këngëtarja vijon të mbetet po aq e re sa shumë vite më parë, edhe pse sot mbush 43 vjeçe.

Ndërkohë nga pamjet e publikuara në “Instagram”, ajo ka organizuar një festë private. “Është ditëlindja ime”, ka shkruar Vulaj, ndërkohë urimet e shumta nuk kanë munguar.

Sa vjeçe mbush Gjysta Vulaj sot? Duket se koha ka ndaluar për

Sa vjeçe mbush Gjysta Vulaj sot? Duket se koha ka ndaluar për

Sa vjeçe mbush Gjysta Vulaj sot? Duket se koha ka ndaluar për

Sa vjeçe mbush Gjysta Vulaj sot? Duket se koha ka ndaluar për

Sa vjeçe mbush Gjysta Vulaj sot? Duket se koha ka ndaluar për

Sa vjeçe mbush Gjysta Vulaj sot? Duket se koha ka ndaluar për

Sa vjeçe mbush Gjysta Vulaj sot? Duket se koha ka ndaluar për

Sa vjeçe mbush Gjysta Vulaj sot? Duket se koha ka ndaluar për

Sa vjeçe mbush Gjysta Vulaj sot? Duket se koha ka ndaluar për

Sa vjeçe mbush Gjysta Vulaj sot? Duket se koha ka ndaluar për

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore