Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Sa të shkon e mbuluar”, Çiljeta merr gjithë vëmendjen me shami në kokë: Kur është... (FOTO)

“Sa të shkon e mbuluar”, Çiljeta merr gjithë

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, duket se është duke u marrë me një projekt të ri, pasi në profilin e “Instagram”-it ka publikuar disa fotografi që janë pëlqyer shumë nga fansat e saj.

Në fotot në fjalë, Xhilaga shfaqet me një veshje të zezë, ndërkohë në kokë mban edhe një shami. Fansat e kanë komplimentuar shumë këngëtaren, por ajo që tërheq më shumë vëmendjen është mbishkrimi që ka bërë krahas një foto.

“Kur ALLAHU është pranë jush ??, asgjë nuk është e pamundur”, shkruan Çiljeta, e cila edhe njëherë tregon se është kthyer në një besimtare të devotshme e fesë islame.

“Sa të shkon e mbuluar”, i shkruan një fans, ndërsa të tjerë: “Shumë simpati dhe respekte kam për ty bukuroshe”.

“Sa të shkon e mbuluar”, Çiljeta merr gjithë

“Sa të shkon e mbuluar”, Çiljeta merr gjithë

“Sa të shkon e mbuluar”, Çiljeta merr gjithë

“Sa të shkon e mbuluar”, Çiljeta merr gjithë

“Sa të shkon e mbuluar”, Çiljeta merr gjithë

“Sa të shkon e mbuluar”, Çiljeta merr gjithë

“Sa të shkon e mbuluar”, Çiljeta merr gjithë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore