Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Sa i lezetshëm ishte Ydhi Dhimani, si arush i vockël”/ Ylli i përgjigjet menjëherë Beniadës: Prej sot...

“Sa i lezetshëm ishte Ydhi Dhimani, si arush i vockël”/

BB VIP - Banorët e “Big Brother VIP” kanë folur së fundmi për Ylli Limanin. Beniada, e cila ka jetuar në Itali, nuk ka munduar ta shqiptojë emrin e tij dhe e ka quajtur “Ydhi Dhimani”.

“Ydhi Dhimani. Po sa i bukur ishte ai çuni, sa i lezetshëm…si arush i vockël! Shumë i lezetshëm. Ma bëri kështu (zemër) mua”, është shprehur Beniada.

Kjo nuk i ka shpëtuar Yllit, i cili e ka publikuar videon e këtij momenti në "Instastory". “Prej sot emrin e kam Ydhi Dhimani”, ka shkruar ai.

“Sa i lezetshëm ishte Ydhi Dhimani, si arush i vockël”/

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore