Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Sa herë që nuk je përballur me Ilirin...”/ Einxhel debaton me Donaldin: Ti i ke shtuar pikë

“Sa herë që nuk je përballur me Ilirin...”/ Einxhel

BB VIP - Mbrëmja e djeshme është mbyllur me debate dhe diskutime mes banorëve të “Big Brother VIP”. Tema kryesore e gjithë bisedave ishte konkurrenca në lojë mes Donaldit dhe Ilirit.

“Më shumë se të gjithë të tjerët je ti ai që i ke shtuar pikë Ilirit. Ti sqarohesh me Ilirin sot dhe nesër je në të njëjtin diskutim me Ilirin, ke 3 muaj që nuk i ke vendosur pikën”, tha Einxhel.

Nga ana tjetër edhe Dagz pranoi se debatet mes dyshes nuk e kanë favorizuar Donaldin, përkundrazi ai  është shpallur i preferuar kur ka vendosur të tërhiqet nga përballjet me Ilirin.

“Duhet të kuptosh që sa herë që ju nuk jeni përballuar, pikërisht atëherë ke dalë i preferuari i publikut”, tha ai.

Këto deklarata Donaldi nuk i pranoi duke pasuar në një sërë replikash mes banorëve.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore