Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Sa herë ke kryer seks pa dashuri?” Ja si përgjigjet Albatros Rexhaj

“Sa herë ke kryer seks pa dashuri?” Ja si përgjigjet

Në emisionin “Më Lër Të Flas”, u diskutua ditën e sotme diferenca e moshës por dhe dallimet në një marrëdhënie.

Olsa muhameti i drejtoi një pyetje Albatros Rexhajt, duke e pyetur nëse ka dashuruar në çdo lidhje që ai ka qenë. Këtu ndërhyri Edi Manushi, i cili e pyeti se sa herë ka kryer marrëdhënie pa dahsuri.

Albatrosi tha se jo në të gjitha lidhjet e tij ka pasur njenja dahsurie, pasi meshkujt janën ga natyra hamshorë.

“Mashkulli në natyrën e vet është hamshor, gjuetar dhe fakti që do ta ketë një gjë për vete nuk do të thotë që e do. Në momentin kur vjen ajo gjëja që thua ti, unë nuk kam që në ky njeri në standard. Nuk kam menduar vetëm për mua. Nuk kam dashuruar çdo herë. Nuk kam pasur pasion në çdo marrëdhënie seksuale. Në momentin e parë që kam parë njeriun që më ka çarmaosur komplet, aty e lashë.”- tha Albatrosi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore