Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rrjeti në “flakë”/ Si kurrë më parë, e dashura e Ronaldos shfaqet tërësisht nudo (FOTO)

Rrjeti në “flakë”/ Si kurrë më parë, e

E dashura e Cristiano Ronaldos, modelja Georgina Rodriguez është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo publikon shpesh foto dhe video, ku nxjerr në pah format e saj trupore.

Së fundmi, bukuroshja është komentuar gjatë në mediat rozë pasi ka publikuar në InstaStory një video ku shfaqet nudo.

Në këtë video, modelja shihet e shtrirë dhe është mbuluar me një çantë të markës së njohur “Gucci”.

Siç duket ajo është zgjedhur për t’i bërë reklamë firmës së njohur të çantave dhe ja ka dalë shumë mirë, pasi video është komentuar gjatë në mediat rozë.

Rrjeti në “flakë”/ Si kurrë më parë, e

Rrjeti në “flakë”/ Si kurrë më parë, e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore