Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rrezikon jetën e të birit për një foto, rrjeti ‘masakron’ të atin (VIDEO)

Rrezikon jetën e të birit për një foto, rrjeti

Një baba kinez është kapur në kamera nga persona të tjerë teksa mban të varur prej kahësh të birin e vogël në një anë të rrugës së qytetit të tij ku poshtë ndodhet një humnerë sa për të bërë një foto.

Në pamjet e filmuara duket djali i cili sheh rreth e rrotull sikur kërkon ndihmon por i ati nuk e tërheq pa mbaruar procesi i të fotografuarit.

Mbrapa tij duket një tjetër person që po i bën foto me celular. Video irritoi dhjetëra mijëra kinezë, përdorues të internetit, që nuk e kanë pëlqyer aspak këtë xhest duke e sharë dhe ofenduar përmes komenteve prindin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore