Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Rrezik shtatzënie?”, Rudina Dembacaj zbulon problemin shëndetësor që ka

“Rrezik shtatzënie?”, Rudina Dembacaj zbulon problemin

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, herë pas here bën bashkëbisedime virtuale me ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale.

“Do bisedojmë pak? Se më kanë dënuar të rri shtrirë!”, ka shkruar Rudina së fundmi në “Instastory”, ku më pas nuk kanë munguar pyetjet e shumta për të.

Menjëherë një ndjekëse i ka shkruar aktores duke e pyetur nëse bëhet fjalë për një “rrezik shtatzënie.”

“Rrezik shtatzënie?”, Rudina Dembacaj zbulon problemin

Rudina e ka sqaruar se ka tjetër problem: “Jo nuk kam rrezik shtatzënie! Kam muskulin piriformis që prek nervin shiatik dhe nuk ec dot”.

“Rrezik shtatzënie?”, Rudina Dembacaj zbulon problemin

Ndërkohë kujtojmë se më herët, në një intervistë, ajo ka folur për marrëdhënien e saj me Mark Frrokun.

“Patjetër që ka turbulenca, turbulenca shumë të lehta do thoja. Dhe jam shumë e lumtur për këtë dhe shumë krenare, sepse diskutimet tona shkojnë maksimumi në debate. Në fillimet tona… të lexoj çfarë i kam thënë sot Markut. Unë gjatë gjithë kohës bëj shumë shaka me Markun sepse dua ta kujtoj gjatë ditës, por nuk e bezdis ndonjëherë, as ai mua, me këtë ‘alo ça po bën’. Më duken shumë klishe. Dhe për t’i thënë në një farë mënyre tjetër që e dua i thashë: ‘Zemër ka raste që mendoj se nuk do të të lë asnjëherë dhe frikësohem. Se sikur po më ndryshon karakteri’”, ka thënë aktorja e njohur.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore