Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ronaldo poston foto me pizhame duke u relaksuar, Georgina tërbon rrjetin me pozat provokuese me bikini

Ronaldo poston foto me pizhame duke u relaksuar, Georgina tërbon rrjetin me

Po aq e patëmetë sa partneri i saj, Georgina Rodriguez është një femër me forma perfekte trupore.

Ronaldo poston foto me pizhame duke u relaksuar, Georgina tërbon rrjetin me

Nëse Cristiano Ronaldo ka rifilluar angazhimet e tij me ekipin, modelja sigurisht që nuk mbetet pas, duke u marrë me projekte të ndryshme modelingu.

Ronaldo poston foto me pizhame duke u relaksuar, Georgina tërbon rrjetin me

Dhe nëse futbollisti poston foto relaksuese me pizhame nga jahti, ajo përgjigjet me imazhe me një normë të lartë erotike në të cilat pozon gjysmë e zhveshur, ku tregon format e saj shpërthyese.

Ronaldo poston foto me pizhame duke u relaksuar, Georgina tërbon rrjetin me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore