Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ronaldo do ndahet nga Georgina Rodríguez? Mediat: Nëna e tij përdori magji për t’i divorcuar

Ronaldo do ndahet nga Georgina  Rodríguez? Mediat: Nëna e tij

 Georgina Rodriguez është kthyer në një objektiv të mediave ndërkombëtare dhe rrjeteve sociale. Por tani raportohet se partnerja e portugezit Cristiano Ronaldo ka pasur një përplasje të madhe me nënën e tij, Dolores Aveiro.

Tani, nëna e Ronaldos ka bërë thirrje për t'i dhënë fund marrëdhënies së saj me të birin. Madje pretendohet se ka përdorur magji për t'i ndarë

Në të kaluarën, ka pasur raporte për probleme edhe mes nënës së Ronaldos dhe ish të dashurës së tij, Irina Shayk, madje me dyshime të forta se Aveiro ka luajtur një rol të rëndësishëm në ndarjen e tyre. Në lidhje me situatën aktuale, nëna e Ronaldos mohoi kategorikisht nocionin e problemeve me Georgina Rodriguez, duke thënë: Të gjitha janë gënjeshtra. Të gjitha çiftet zihen, por ajo që është shkruar është gënjeshtër.

Edhe pse Ronaldo është përballur me sfida kohët e fundit, të tilla si largimi nga Manchester United për t'u transferuar në Arabinë Saudite dhe anashkalimi gjatë Kupës së Botës 2022, mbetet e pasigurt nëse ai do të luajë përsëri për një klub të madh evropian. Ndërsa karriera e tij po i afrohet fundit, pritet që Ronaldo përfundimisht të kthehet në Spanjë dhe të vendoset me familjen e tij në shtëpinë e tyre në Madrid.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore