Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti fotografohet në fshatin italian (FOTO)

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina janë fotografuar rrugëve të Italisë. Çifti po shijonin një darkë në fshatin italian të Portofino në shoqërive e miqve të tyre.

Në fotot e publikuara nga “Daily Mail” duket qartë se ata janë mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit. Por, duket se yjet e kanë tepruar disi me alkoolin, por gjithçka është e justifikuar gjatë pushimeve.

Ronaldo dhe Georgina kanë nisur pushimet me familjen e tyre, ndërsa janë fotografuar më herët në jahtin luksoz në Portofino.

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore