Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Romeo Beckham debuton në kopertinë e “Vogue”, djali i David dhe Victori Beckham drejt modelingut

Romeo Beckham debuton në kopertinë e “Vogue”, djali i

Romeo Beckham duket se po i afrohet gjithnjë e më shumë modelingut.

E në fakt ai ka debutuar në kopertinë e revistës së famshme, “L’Uomo Vogue”, ku ka pozuar duke treguar edhe trupin e palestruar.

Romeo Beckham debuton në kopertinë e “Vogue”, djali i

Djali i çiftit të famshëm, David dhe Victori Beckham, zbuloi projektin e tij më të fundit, ndërsa foto janë shkrepur pak para Krishtlindjeve.

Ndryshe nga sa e kishim parë, ai shfaqet me flokët biond, një pamje  krijuar nga stilisti Lous Ghewy para xhirimeve.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore