Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Robert Berisha feston ditëlindjen, do mbeteni pa fjalë kur të mësoni moshën (FOTO)

Robert Berisha feston ditëlindjen, do mbeteni pa fjalë kur të

Këngëtari i njohur, Robert Berisha, feston ditën e sotme ditëlindjen. E teksa feston 43-vjetorin e lindjes, ai ka marrë qindra mesazhe urimi nga fansat e shumtë dhe miqtë e tij.

Më herët, këngëtari është shprehur se ndihet shumë më i ri nga mosha që ka, e prandaj nuk e ka treguar moshën e tij. Gjithashtu Roberti është kujdesur gjithmonë për fizikun e tij, duke treguar kujdes për dietën dhe duke u marrë me palestër.

Robert Berisha feston ditëlindjen, do mbeteni pa fjalë kur të

Ndërkohë kujtojmë se dy javë më parë Berisha përjetoi një nga ngjarjet më të trishta, pasi humbi nënën e tij. E ëma e Robertit vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe nuk mundi ta fitonte betejën me të.

Gjatë kësaj kohe Roberti e ka kujtuar herë pas here nënën e tij, duke publikuar në rrjete sociale disa nga imazhet më bukura që ka me të.

Robert Berisha feston ditëlindjen, do mbeteni pa fjalë kur të

Robert Berisha feston ditëlindjen, do mbeteni pa fjalë kur të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore