Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Robert Aliaj humb vëllain, postimi i trishtë: Kur ndërrojnë jetë... (FOTO)

Robert Aliaj humb vëllain, postimi i trishtë: Kur ndërrojnë

Artisti Robert Aliaj, ka ndarë sot me fansat e tij në rrjetet sociale lajmin e trishtë për ndarjen nga jeta të vëllait të tij Rexhep Aliaj.

Robert Aliaj humb vëllain, postimi i trishtë: Kur ndërrojnë

“Kur ndërrojnë jetë prindërit, thuhet se ke humbur të kaluarën. Kur ndërron jetë bashkëshorti, ke humbur të tashmen. Per fëmijët nuk guxoj të shkruaj. Kur ndërron jetë vëllai / motra, ke humbur një pjesë të së kaluarës, të tashmes dhe të ardhmes”, shkruan mes të tjerash në postimin e tij Aliaj.

Robert Aliaj humb vëllain, postimi i trishtë: Kur ndërrojnë

Aliaj ndër të tjera përmend dhe faktin se në kushtet e pandemisë nga Covid-19, edhe ceremonia mortore do të jetë e kushtëzuar për shkak të masave të vendosura.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore