Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rita Ora zbulon sa ka ndryshuar në 8 vite, e ëma i thotë diçka në shqip dhe fansat u “çmenden” (FOTO)

Rita Ora zbulon sa ka ndryshuar në 8 vite, e ëma i thotë

Ndonjëherë ne nuk e kuptojmë se koha kalon shumë shpejt dhe se gjërat ndryshojnë. Brenda një periudhe të shkurtër ne njihemi me modë të re, stile të reja veshjesh e shumë gjëra të tjera.

Rita Ora zbulon sa ka ndryshuar në 8 vite, e ëma i thotë

E këtë e vërtetoi edhe këngëtarja me famë botërore, Rita Ora. Kjo e fundit ka publikuar dy fotografi, ku njëra është bërë së fundmi dhe tjetra para 8-vitesh, në vitin 2012. Pavarësisht se 29-vjeçarja nuk ka bërë asnjë ndërhyrje në pamjen e saj, sërish duket se nuk është e njëjta në fotot e postuara në “Instagram”.   

Rita Ora zbulon sa ka ndryshuar në 8 vite, e ëma i thotë

Në vitin 2012-të Rita i stilonte flokët ndryshe, ndërsa sot duken më me volum, të shëndetshëm dhe me shkëlqim. Por fotot e këngëtares na dëshmuan dhe njëherë se fuqia e grimit është e jashtëzakonshme dhe këtë e ka pranuar vetë Rita.

Rita Ora zbulon sa ka ndryshuar në 8 vite, e ëma i thotë

“Floku 2020 Vs 2012 dhe ështe qartë se atëherë nuk ja kisha idenë për konturin”, shkruan këngëtarja përkrah fotove me shaka.

Rita Ora zbulon sa ka ndryshuar në 8 vite, e ëma i thotë

Ndërkohë ajo çfarë bie në sy është sërish një koment nga nëna e saj, Vera Ora. Kjo e fundit i komenton shpesh fotot e së bijës, e madje edhe në gjuhën shqipe, ku fansat çmenden pas saj. Kësaj radhe ajo i shkruan: “Shampite”, e cila është një ëmbëlsirë kosovare.

Rita Ora zbulon sa ka ndryshuar në 8 vite, e ëma i thotë

Rita Ora zbulon sa ka ndryshuar në 8 vite, e ëma i thotë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore