Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rita Ora sensuale në fotot e fundit, vëmendjen e merr komenti në shqip i mamasë: Me këpuca... (FOTO)

Rita Ora sensuale në fotot e fundit, vëmendjen e merr komenti në

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, ku nuk mungojnë fotot apo videot provokuese dhe seksi.

Rita Ora sensuale në fotot e fundit, vëmendjen e merr komenti në

E kështu ka bërë edhe së fundmi, ku me miliona ndjekësit e saj ka ndarë një set fotografik mjaft seksual. Teksa ka marrë pëlqime dhe komplimente pafund, vëmendjen më të madhe e mori pikërisht komenti i mamasë së saj, Vera Ora.

Rita Ora sensuale në fotot e fundit, vëmendjen e merr komenti në

Kjo e fundit njihet për komentet tipike të një mamaje shqiptare dhe herë pas here i shkruan në gjuhën shqipe.

Vera Ora i vuri në dukje këngëtares shqiptare se është ulur me këpucë në divan, teksa në komente shkruan: “Qy me kpuca ne kauq, s’po ndigjon”, shoqëruar sigurisht me të qeshura.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore