Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rita Ora nuk njeh limite, heq reçipetat dhe publikon fotot në “Instagram” (FOTO)

Rita Ora nuk njeh limite, heq reçipetat dhe publikon fotot në

Këngëtarja e famshme, Rita Ora, duket se nuk e ka aspak problem që të dalë “topless” gjatë pushimeve në Ibiza me miqtë dhe të dashurin e saj.

Madje nuk ndalet as me postimet “hot” që bën në profilin e saj në “Instagram”. Së fundmi, 29-vjeçarja ka publikuar disa fotografi mjaft provokuese, ku në njërën shfaqet pa reçipeta.  

Por ndryshe nga fotot e realizuara nga paparaci, kësaj radhe gjoksin e ka mbuluar me duart e saj. “Seria e marrjes së rrezeve të diellit, Fillon tani... kush tjetër mërzitet kur bën banjë dielli?”, shkruan këngëtarja shqiptare krahas fotove që në pak minuta kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente.

Ndërkohë kujtojmë se prej disa ditësh Rita po komentohet në mediat e huaja për një romancë të mundshme me një 39-vjeçar, regjisor me origjinë greko-franceze, i cili quhet Romain Gavras.

Thuhet se Rita është lidhur me djalin 10 vite më të madh se ajo gjatë karantinës, e sipas miqve të saj, çifti “është i dashuruar prej muajsh”.

Madje ata u fotografuan në shoqërinë e njëri-tjetrit edhe gjatë pushimeve në Ibiza, duke shijuar rrezet e diellit dhe detin.

Rita Ora nuk njeh limite, heq reçipetat dhe publikon fotot në

Rita Ora nuk njeh limite, heq reçipetat dhe publikon fotot në

Rita Ora nuk njeh limite, heq reçipetat dhe publikon fotot në

Rita Ora nuk njeh limite, heq reçipetat dhe publikon fotot në

Rita Ora nuk njeh limite, heq reçipetat dhe publikon fotot në

Rita Ora nuk njeh limite, heq reçipetat dhe publikon fotot në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore