Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rita Ora nuk ka turp/ Dalin FOTOT e nxehta të këngëtares topless

Rita Ora nuk ka turp/ Dalin FOTOT e nxehta të këngëtares topless

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, gjithmonë di të provokojë. Këngëtarja e njohur ka publikuar sërish foto topless.

Rita shihet e ulur në një karrige dhe duke shijuar rrezet e diellit. E veshur vetëm me streçe dhe taka, këngëtarja shfaqet e lumtur teksa pozon.

Ajo ndodhet në Malibu duke shijuar pushimet dhe prej andej nuk ngurron të publikojë foto të ndryshme.Rita njihet për natyrën e saj pa komplekse dhe herë pas here publikon foto topless, ose duke ekspozuar linjat e saj trupore seksi.

Rita Ora nuk ka turp/ Dalin FOTOT e nxehta të këngëtares topless

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore