Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rita Ora nuk e ka problem të zhvishet, shfaqet me të brendshme në tapetin e kuq (FOTO)

Rita Ora nuk e ka problem të zhvishet, shfaqet me të brendshme në

Rita Ora ka sfiduar të ftohtin e Londrës mbrëmjen e djeshme në emër të modës. Ajo u shfaq shumë seksi në tapetin e kuq në Royal Albert Hall, ku mbante veshur një fustan të tejdukshëm.

Këngëtarja e “Hot Right Now” ishte e veshur e gjitha në të kuqe me një palë reçipeta me zemra metalike si dhe me tanga, të cilat ia tregonte fustani i hollë dhe transparent.

32-vjeçarja u shoqërua në Fashion Awards nga motra e saj e madhe Elena, 34 vjeçe.

Ylli - e cila gjithashtu kishte veshur një veshje të tejdukshme javën e kaluar - dukej shumë ndryshe me flokë bionde dhe make-up të lehtë në stilin e internetit rreth syve të saj.

Rita Ora nuk e ka problem të zhvishet, shfaqet me të brendshme në

Rita Ora nuk e ka problem të zhvishet, shfaqet me të brendshme në

Rita Ora nuk e ka problem të zhvishet, shfaqet me të brendshme në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore