Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rita Ora kombinon maskën me bikinit gjatë pushimeve në Ibiza (FOTO)

Rita Ora kombinon maskën me bikinit gjatë pushimeve në Ibiza

Këngëtarja e njohur, Rita Ora shfaqet me maskë në foton e fundit.

Duke shijuar pushimet, artistja shfaqet me bikini dhe me maskë duke i respektuar rregullat për parandalimin e koronavirusit.

Përmes këtyre fotografive, Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot nga plazhet e Ibiza-s në Spanjë.

Rita Ora kombinon maskën me bikinit gjatë pushimeve në Ibiza

Rita Ora kombinon maskën me bikinit gjatë pushimeve në Ibiza

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore