Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rita Ora është fejuar? Detaji që u kap në tapetin e kuq dhe po çmend rrjetin (FOTO)

Rita Ora është fejuar? Detaji që u kap në tapetin e kuq dhe

Ditën e hënë është mbajtur mbrëmja prestigjioze Met Gala, në të cilën kanë marrë pjesë yje të shumtë ndërkombëtarë.

Pjesë e mbrëmjes ishte edhe artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, e cila u pa në këtë mbrëmje e shoqëruar nga i dashuri i saj, Taika Waititi.

Çifti dukeshin të dashuruar dhe plot hijeshi me veshje e tyre. Dyshja gjithashtu u ndalën shpejt në tapetin e kuq për të folur me prezantuesen e “Vogue”, Keke Palmer, ku Waititi po fliste për lidhjen e tij me Orën. Ata patën gjithashtu momente “funny” me Jimmy Fallon.

Rita Ora është fejuar? Detaji që u kap në tapetin e kuq dhe

Rita dukej e mahnitshme në një veshje të markës “Prada” me stoli plotësuese diamanti, por është unaza në gishtin e saj të fejesës, që tërhoqi gjithë paparacët dhe mediat.

Në fillim të këtij muaji dyshja kishte fansat që spekulonin se Waititi e kishte bërë propozimin pasi Rita publikoi një InstaStory një fotografi me një unazë në gisht pak javë më parë.

Rita Ora është fejuar? Detaji që u kap në tapetin e kuq dhe

Rita Ora është fejuar? Detaji që u kap në tapetin e kuq dhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore