Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Riniani i dhuron një byzylyk ‘bosh’ me mesazhin domethënës, por Ana e ‘shtang’ me përgjigjen

Riniani i dhuron  një byzylyk ‘bosh’ me mesazhin

I përkushtuar deri në detaj u shfaq Riniani në takimin me Anën, duke i treguar në çdo moment se sa e pëlqen.

Ai madje i bëri dhuratë një byzylyk ‘bosh’, duke i thënë se uron që ajo ta mbushi me gjëra me vlerë të të dyve.

 Riniani i dhuron  një byzylyk ‘bosh’ me mesazhin

“Ky është një byzylyk bosh dhe mbushet me kalimin e kohës me gjëra që kanë rëndësi për ty. Unë uroj shumë që ta mbushësh me gjëra të të ne të dyve bashkë. Unë kam marrë një lule tërfili, që sjell fat dhe një lidhje”, tha ai.

Por në studio, Ana habiti, ndërsa tha se e vlerëson Rinianin, por që nuk e sheh atë si partnerin e saj.

“Riniani është shumë i kujdesshëm unë ndjehem shumë mirë me të, por nuk e shoh dot si partnerin tim. Jam munduar ta shoh ashtu, por nuk më përcjellë atë emocionin që të më bëjë të dridhem”, tha ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore