Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Rikthehet fuqishëm" Luizi, debaton ashpër me Oltën: Ke për t’u penduar për ditën që ke hyrë në këtë shtëpi! (VIDEO)

"Rikthehet fuqishëm" Luizi,  debaton ashpër me Oltën:

Pasi Luizi mori veten nga ngjarja e fundit e ndodhur të martën në Prime, duket se tashmë është i gatshëm të nis "luftën" me banorët e tjerë... dhe e para është Olta. 

Ditën e sotme Olta dhe Luizi janë përfshirë në një debat të fortë sot me njëri tjetrin.

Luizi: Ti më ke frikë mua!


Olta: Po tallesh? Ti je frikacak! Unë po të kisha frikë nuk e bëja këtë diskutim tani me ty!

Luizi: Nëse unë do jem këtu të dielën ti ke për tu penduar për ditën që ke hyrë në këtë shtëpi!

Olta: Domethënë ti po më kërcënon? Mirë se do e shohim!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore