Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rikthehen festat e çmendura të britanikëve (FOTO)

Rikthehen festat e çmendura të britanikëve (FOTO)

Fundjava ka rikthyer edhe festat e të rinjve në Britani. Pavarësisht paralajmërimeve të shumta të qeverisë për të respektuar masat e distancimit social, të rinjtë kanë shijuar fundjavën sipas mënyrës së tyre.

Adhuruesit e jetës së natës kaluan një mbrëmje mes alkoolit dhe nën shoqërinë e njëri-tjetrit në Manchester.

Ata shfrytëzuan në maksimum motin e ngrohtë në rrugët e qytetit, edhe pse rastet me koronavirus janë në rritje.

Rikthehen festat e çmendura të britanikëve (FOTO)

Rikthehen festat e çmendura të britanikëve (FOTO)

Rikthehen festat e çmendura të britanikëve (FOTO)

Rikthehen festat e çmendura të britanikëve (FOTO)

Rikthehen festat e çmendura të britanikëve (FOTO)

Rikthehen festat e çmendura të britanikëve (FOTO)

Rikthehen festat e çmendura të britanikëve (FOTO)

Rikthehen festat e çmendura të britanikëve (FOTO)

Rikthehen festat e çmendura të britanikëve (FOTO)

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore