Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rezarta Shkurta zbulon pasionet e rrezikshme, nëna e saj nuk i pëlqen aspak (FOTO)

Rezarta Shkurta zbulon pasionet e rrezikshme, nëna e saj nuk i pëlqen

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, i ka kaluar pushimet verore duke shëtitur çdo bregdet shqiptar. E duket se një nga arsyet që ajo viziton kaq shumë detin, është pasioni i saj për t’u zhytur.

Së fundmi, Rezarta ka publikuar në “Instastory” disa video ku tregon se prej kohësh e praktikon si sport dhe se nuk ka hequr dorë për asnjë moment.

Rezarta Shkurta zbulon pasionet e rrezikshme, nëna e saj nuk i pëlqen

Madje këngëtarja ka zbuluar se ajo mund të zhytet në thellësi të detit deri në 7 metra pa bombol oksigjeni. Megjithatë, nënës së saj duket se nuk i ka pëlqyer aspak kjo gjë, ndaj i ka bërë këngëtares një kërkesë publikisht.

 “Unë mendoj që të jetë e qetë nëna jote ta mbyllësh këtë aventurë me këtë sirenën”, është shprehur nëna e këngëtares.

Rezarta Shkurta zbulon pasionet e rrezikshme, nëna e saj nuk i pëlqen

Rezarta ka treguar se e ëma ka një jetë që është bërë me zemër për shkak të pasioneve të saj, por ajo as nuk e ka në mend të heq dorë prej tyre.

“Dhe s’kishte si të mungonte komenti i mamit tim, që ka një jetë që bëhet me zemër nga pasionet e mia. Mami zgjidh o zhytjen ose hedhjen me parashutë?”, shkruan Shkurta.

Rezarta Shkurta zbulon pasionet e rrezikshme, nëna e saj nuk i pëlqen

Rezarta Shkurta zbulon pasionet e rrezikshme, nëna e saj nuk i pëlqen

Rezarta Shkurta zbulon pasionet e rrezikshme, nëna e saj nuk i pëlqen

Rezarta Shkurta zbulon pasionet e rrezikshme, nëna e saj nuk i pëlqen

Rezarta Shkurta zbulon pasionet e rrezikshme, nëna e saj nuk i pëlqen

Rezarta Shkurta zbulon pasionet e rrezikshme, nëna e saj nuk i pëlqen

Rezarta Shkurta zbulon pasionet e rrezikshme, nëna e saj nuk i pëlqen

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore