Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Reperja e famshme nuk ka turp, skena të “nxehta” me partnerin në breg të detit (FOTO)

Reperja e famshme nuk ka turp, skena të “nxehta” me partnerin

Cardi B dhe Offset duket se po kalojnë një verë të nxehtë. Të mërkurën mbrëma, çifti i njohur postoi në “Instagram” një fotografi që mori menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Ata shfaqen të ulur pranë bregdetit ballë për ballë njëri-tjetrit, teksa janë gati për t’u puthur. “Dua që ta ha atë”, shkruan reperja 27-vjeçare krahas fotos ku shfaqet me gjuhën jashtë.

Ndërkohë në foton në fjalë, Cardi B shfaqet me bikini që i ekspozojnë format bombastike dhe i tregojnë gjithashtu edhe tatuazhet e shumta që ka në trup.

Reperja e famshme nuk ka turp, skena të “nxehta” me partnerin

Reperja e famshme nuk ka turp, skena të “nxehta” me partnerin

Reperja e famshme nuk ka turp, skena të “nxehta” me partnerin

Reperja e famshme nuk ka turp, skena të “nxehta” me partnerin

Reperja e famshme nuk ka turp, skena të “nxehta” me partnerin

Reperja e famshme nuk ka turp, skena të “nxehta” me partnerin

Reperja e famshme nuk ka turp, skena të “nxehta” me partnerin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore